Pilotinfo

Emirates bude opět hledat členy palubního personálu v Praze, Brně a Ostravě

Přidáno: 28. Leden 2020Autor:

Emirates, největší mezinárodní letecká společnost na světě, hledá posily do svého týmu mezinárodního palubního personálu i v České republice. Náborové dny společnosti Emirates proběhnou během února v Praze, Brně a Ostravě.

Město Datum Místo
Praha
  1. února
Hotel InterContinental Prague, Pařížská 30, Praha 1
Brno
  1. února
Best Western Premier International Hotel Brno, Husova 200/16, Brno
Ostrava
  1. února
Hotel Mercure Ostrava Center, Českobratrská 18/1742, Ostrava

Náborové dny začnou vždy přesně v 9:00.

Emirates hledá do řad palubního personálu kandidáty, kteří jsou otevřeni novým zkušenostem. Zájemci, kteří chtějí uspět, by s sebou měli mít aktualizovaný životopis v angličtině a aktuální fotografii. Doporučuje se, ale není to podmínkou, aby kandidáti před tím, než se zúčastní náborového dne, vyplnili online přihlášku na webových stránkách Emirates, kde naleznou také více informací o místě a čase konání náboru, o výběrovém řízení apod.

Emirates letiště

Je několik kritérií, jež je třeba splnit, aby se kandidáti mohli ucházet o práci palubního personálu. Zájemci musí dovršit věku alespoň 21 let v momentě nástupu k Emirates a dosáhnout do výšky 212 cm při stání na špičkách. Je třeba počítat s tím, že výběrové řízení může trvat celý den. Kandidáti a kandidátky, již se dostanou do užšího výběru, budou informováni o dalších dnech, kdy se budou konat nadstavbová náborová kola a pohovory.

Palubní personál Emirates dostává zaměstnanecký balíček, který zahrnuje řadu výhod, jako jsou například příjem osvobozený od daní, nadstandardní bezplatné ubytování v Dubaji, bezplatná doprava do a z práce, zdravotní a zubní péče a exkluzivní slevy na nákupy a volnočasové aktivity v Dubaji. Členové palubního personálu také získají atraktivní speciální cestovní benefity, jež platí i pro jejich rodinu a přátele, a to v rámci celé globální sítě destinací Emirates.

Emirates aktuálně létá do 159 destinací napříč šesti kontinenty a operuje 270 letadly. Letecká společnost je největším provozovatelem letecké flotily Boeingů 777 a Airbusů A380 na světě. Společnost nabízí kandidátům vynikající kariérní příležitost, kvalitní výcvik a jedinečnou možnost pracovat v opravdu mezinárodním týmu. Ten je aktuálně složen z více než 130 národností z celého světa, včetně více než 300 zaměstnanců z České republiky. Společnost Emirates létá do České republiky od roku 2010 a v současnosti nabízí jeden let denně na trase mezi Dubají a Prahou.

Emirates Airbusy A380

Štítky: , ,

Tematicky související články

Leave a Reply