Pilotinfo

Emirates nabízí speciální tarifní letenky do Dubaje

Přidáno: 06. Únor 2020Autor:

Letecká společnost Emirates nabízí českým cestujícím speciální tarify pro lety z Prahy do Dubaje, jako bonus získají pasažéři také vstupenky na unikátní show La Perle.

Cestující v Economy Class mohou využít speciální tarify začínající na 10 990 Kč, Business Class nabízí letenky od 49 490 Kč a cestující ve First Class se mohou těšit na letenky začínající na 91 990 Kč. Speciální tarify letenek platí pro rezervace uskutečněné od 5. do 18. února 2020 a pro lety do 31. března 2020. Kategorie vstupenek na show La Perle závisí na zakoupené cestovní třídě. Kategorie s označením Bronze bude nabídnuta cestujícím v Economy Class, vstupenky kategorie Silver mohou využít cestující Business a First Class.

Airbus A380 First Class Emirates

Rezervace vstupenek na představení La Perle probíhá online, cestujícím postačí znát přístupový kód, který obdrží od Emirates během rezervace letenek.

Dubaj je místem zaslouženého odpočinku a nabízí nepřeberné možnosti zábavy. Lze navštívit mnoho zajímavých kulturních památek, včetně ikonických budov, zábavních parků, prosluněných pláží, nákupních center nebo si vychutnat mezinárodní a lokální kuchyni či zajít na dalších atrakce, jako je i show La Perle. Toto oceňované představení pochází z dílny talentovaného režiséra Franca Dragoneho. La Perle je živou inscenací 65 artistů, kteří svými akrobatickými dovednostmi vyprávějí příběhy inspirované Dubají.

Cestující si mohou let zpříjemnit díky oceňovanému zábavnímu palubnímu systému ice, který nabízí 4 500 kanálů s nejnovějšími filmy, hudbou a programy. K jídlu a pití jsou podávány regionálně inspirované pokrmy a výběrová vína. Součástí mezinárodní posádky jsou i česky hovořící členové palubního personálu.

Další informace o rezervaci letenek se speciálními tarify na Emirates.com

Airbus A380 Emirates přistání

Štítky: , , ,

Tematicky související články

Leave a Reply