Pilotinfo

Pro Čedok bude z Prahy létat Luke Air s Airbusem A330-200

Přidáno: 11. Říjen 2021Autor:

Cestovní kanceláře Čedok spouští přímé lety do pěti exotických destinací. Klienti mohou během zimní sezóny 2021/2022 vybírat ze zájezdů do Dominikánské republiky, na Zanzibar, Maledivy a nově také do Keni a Mexika. Do dálkových destinací bude létat z Letiště Praha exkluzivně pro Čedok letecká společnost Luke Air s Airbusem A330-200.

„Jako jediná cestovní kancelář nabízíme nyní na českém trhu zájezdy přímými lety do exotiky. Klienti si tak mohou aktuálně vybírat z desítek hotelů v Dominikánské republice, na Zanzibaru či Maledivách. Nově do našeho portfolia přidáváme i mexický Cancún či Keňu, po kterých je dlouhodobě poptávka. Češi mají nyní konečně příležitost pohodlně letět na dovolenou do těchto oblíbených lokalit bez mezipřistání a ušetřený čas raději strávit ve své vysněné destinaci. Již nyní evidujeme díky úspěšným promo letům během prázdnin stovky prodejů denně a zájem je i o lety v business třídě. Dovolená v exotice je tak dostupnější než kdy dříve, pro páry, skupiny přátel i celé rodiny,“ uvedl Stanislav Zeman, generální ředitel cestovní kanceláře Čedok.

Vítáme otevření nových přímých letů do exotických destinací, jakými jsou Cancún v Mexiku a Mombasa v Keni. Cestujícím se tak rozšíří nabídka exotických dovolených v průběhu nadcházející zimní sezóny. Díky přímým letům z Letiště Praha bude jejich cesta za zážitky jednodušší a časově méně náročná,“ řekl ředitel leteckého obchodu Letiště Praha Jaroslav Filip.

Přehled exotických destinací, do kterých lze letět s Čedokem přímo z Prahy:

  • Malé, Maledivy
  • Punta Cana, Dominikánská republika
  • Zanzibar, Tanzánie
  • Cancún, Mexiko
  • Mombasa, Keňa

Do exotiky budou klienti Čedoku létat z Prahy na palubě širokotrupého letadla typu Airbus A330-200. Letoun v barvách italské letecké společnosti Luke Air ze skupiny Blue Panorama nabízí konfiguraci pro 289 cestujících. Na všech dálkových letech bude podáváno občerstvení v obou cestovních třídách. V business třídě navíc klienti ocenění celkem 12 plně polohovatelných sedadel a také nabídku alkoholických nápojů. Cestující se mohou během letu připojit přes Wi-Fi k palubnímu zábavnímu systému na vlastních mobilních zařízeních, která lze dobíjet přes vestavěné USB porty v sedadlech.

Luke Airbus A330 Letiště Praha

Tematicky související články

Leave a Reply