Pilotinfo

Emirates bude 6 a 8 srpna vybírat palubní personál v České republice

Přidáno: 17. Červenec 2019Autor:

Letecká společnost Emirates hledá posily do svého týmu mezinárodního palubního personálu tradičně  i v České republice. Náborové dny společnosti Emirates, jež má svou hlavní základnu v Dubaji, letos proběhnou začátkem srpna v Praze a Ostravě.

Praha 6. srpna Panorama Hotel, Milevská 7, Praha 4

Ostrava 8. srpna Hotel Mercure Ostrava, Českobratrská 18/1742, Ostrava

Náborový den společnosti začne vždy přesně v 9:00.

Emirates hledá kandidáty na nové pozice, jež vznikly jak díky pokračujícímu růstu společnosti, tak přidávání nových tras v globální síti Emirates a nových letadel do flotily. Zájemci, kteří chtějí uspět, by s sebou měli mít aktualizovaný životopis v angličtině a aktuální fotografii. Doporučuje se, ale není to podmínkou, aby kandidáti před tím, než se zúčastní náborového dne, vyplnili online přihlášku na webových stránkách Emirates.

Emirates letiště

Je několik kritérií, jež je třeba splnit, aby se kandidáti mohli ucházet o práci palubního personálu. Zájemci musí dovršit věku alespoň 21 let v momentě nástupu k Emirates a dosáhnout do výšky 212 cm při stání na špičkách. Je třeba počítat s tím, že výběrové řízení může trvat celý den. Kandidáti a kandidátky, již se dostanou do užšího výběru, budou informováni o dalších dnech, kdy se budou konat nadstavbová náborová kola a pohovory.

Palubní personál Emirates dostává zaměstnanecký balíček, jako jsou například bezplatné ubytování v Dubaji, bezplatná doprava do a z práce, zdravotní a zubní péče a slevy na nákupy a volnočasové aktivity v Dubaji. Členové palubního personálu Emirates také získají speciální cestovní benefity, jež platí i pro jejich rodinu a přátele, a to v rámci celé globální sítě destinací Emirates napříč šesti kontinenty.

Emirates aktuálně létá do 150 destinací napříč šesti kontinenty a operuje 269 letadly. Letecká společnost je největším provozovatelem letecké flotily Boeingů 777 a Airbusů A380 na světě.  Společnost nabízí kandidátům vynikající kariérní příležitost, kvalitní výcvik a jedinečnou možnost pracovat v opravdu mezinárodním týmu. Ten je aktuálně složen z 135 národností z celého světa, včetně více než 200 pracovníků z České republiky.

Airbus A380 Emirates přistání

Tematicky související články

Leave a Reply