Pilotinfo

Emirates bude nově nabízet spojení do Phnompenhu v Kambodži

Přidáno: 21. Únor 2017Autor:

Phnompenh v Kambodži se podle všeho stane od 1. července 2017 nejnovější destinací Emirates operovanou letadlem Boeing 777-300ER v konfiguraci dvou tříd. Nová linka Dubaj-Rangún-Phnompenh umožní rovněž cestujícím z Myanmaru navštívit Kambodžu a naopak. Emirates tak bude jedinou leteckou společností, která nabídne přímé spojení mezi těmito dvěma indočínskými městy. Společně s uvedením denních letových služeb z Dubaje do Phnompenhu bude navíc představena i přímá linka do Hanoje, díky níž cestující do vietnamské metropole nebudou muset přestupovat v Rangúnu.

Let EK388 odstartuje z Dubaje v 9.15, přistane v Rangúnu v 17.25 a opět vzlétne v 18.55 hodin, do Phnompenhu pak dorazí ve 21.25 hodin. Čas odletu EK388 z Dubaje zajistí rovněž bezproblémovou návaznost na spojení z Paříže, Londýna a Frankfurtu. Zpáteční let EK389 z Phnompenhu odletí ve 23.10 hodin a přistane v Dubaji, po krátké zastávce v Rangúnu, v 5.40 hodin následujícího dne. (Všechny časy jsou místní.)

Letadla Emirates provozovaná na trase mezi Dubají a Phnompenhem nabídnou ekonomickou a byznysovou třídu a v této části světa požadovaný vcelku velký limit pro přepravu zavazadel zdarma (až do 35 kg v ekonomické třídě a 40 kg v byznysové třídě). Cestující se mohou těšit také na skvělou zábavu díky více než 2 500 kanálům oceněného digitálního palubního systému „ice“ a bezplatné Wi-Fi, která je k dispozici u vybraných letadel flotily Emirates.

Emirates Boeing 777-300ER

Štítky: , ,

Tematicky související články

Leave a Reply