Pilotinfo

Emirates od června spustí novou linku 
mířící do Aucklandu přes Bali

Přidáno: 27. Únor 2018Autor:

Letecká společnost Emirates oznámila novou denní linku na trase Dubaj – Auckland s mezipřistáním na indonéském ostrově Bali, provoz na lince bude zahájen bude 14. června letošního roku.

Nová linka společnosti Emirates nabídne cestujícím celkem tři denní spoje mířící na Nový Zéland. Doplní tak současný non-stop spoj z Dubaje do Aucklandu a spoj mezi Dubají a Christchurch s mezipřistáním v Sydney, který je zajišťovaný letadly Airbus A380. Cestující mířící během letošního léta z Dubaje na Bali si tak mohou vybírat celkem ze tří spojů. Nová linka Emirates doplní dva stávající spoje, které jsou obsluhovány Boeingem 777-300ER v konfiguraci dvou tříd.

Nově ohlášená linka Emirates na trase Dubaj – Bali – Auckland jako jediná celoroční linka nabídne možnost využít let mezi Bali a Aucklandem k návštěvě tohoto populárního indonéského ostrova. Tuto trasu bude letecká společnost Emirates obsluhovat letounem Boeing 777-300ER v konfiguraci tří tříd s 8 místy ve First Class, 42 místy v Business Class a 304 místy v Economy Class. Spoj také nabídne 20 tun nákladní kapacity.

Sir Tim Clark, prezident Emirates Airline, řekl: „Máme radost, že můžeme oznámit spuštění nového spoje, který uspokojí velkou poptávku po letech na Bali a do Aucklandu. Jsme přesvědčeni, že nově ohlášený celoroční spoj mezi Aucklandem a Bali bude cestujícími nejen z Nového Zélandu a Indonésie, ale také cestujícími napříč naší globální sítí, především z Velké Británie, Evropy a Blízkého východu velmi dobře přijat.“

Ostrov Bali je považován za jednu z nejpopulárnějších turistických destinací, hlavně díky svým nádherným pohořím a plážím. V roce 2016 dorazilo na ostrov na 4,5 milionu zahraničních turistů, včetně 40 500 Novozélanďanů.

Detaily leteckého spojení a dalších spojů z globální sítě Emirates

Kromě možnosti prozkoumání ostrova Bali nabídne nový spoj i vynikající navazující lety z a do mnohých významných evropských měst. Let EK 450, mířící na Nový Zéland, odletí z Dubaje v 06.55h místního času a na balijském letišti Denpasar bude přistávat v 20.20h místního času. Do Aucklandu bude spoj pokračovat ve 22.00h, přiletí tam v 10.00h následujícího dne.

Zpáteční let EK 451 bude odlétat z Aucklandu ve 12.40h místního času a na Bali přistane v 17.55 místního času. Z balijského letiště Denpasar bude odlétat v 19.50h a do Dubaje přiletí krátce po půlnoci v 00.45h. Díky takto naplánovanému příletu do Dubaje tak budou moci cestující využít mnoho dalších navazujících spojů globální sítě Emirates a partnerské flydubai.

Emirates 777-300ER Air to Air Business třída Emirates Boeing 777 300ER večeře první třída Emirates Boeing 777 Ekonomická třída Emirates Boeing 777 300ER

Tematicky související články

Leave a Reply