Pilotinfo

Společnosti Emirates a flydubai představují první codesharové lety

Přidáno: 03. Říjen 2017Autor:

Emirates díky partnerství s flydubai rozšíří svou globální síť o 29 destinací ze tří kontinentů. Nová partnerská síť díky codesharovým letům nabídne častější a snadnější spojení do řady destinací s výhodou navazující přepravy zavazadel až do cílové destinace. Cestující si mohou již od 3. října rezervovat letenky pro cesty uskutečněné od 29. října na www.emirates.com, prostřednictvím call centra 239 016 320 anebo u cestovních kanceláří.

Jeho Veličenstvo šejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, předseda a výkonný ředitel společnosti Emirates Group a předseda společnosti flydubai, uvedl: „S nadšením jsme udělali první krok, aby naši zákazníci mohli využívat řadu výhod plynoucích z partnerství. A to jak benefity každé z leteckých společností, tak i větší flexibilitu a volnost při cestách přes Dubaj. V příštích měsících budeme společnou síť našich destinací dále rozšiřovat, abychom svým zákazníkům poskytli ještě více možností jak prozkoumat svět.”

Pasažérům codesharových letů Emirates a flydubai zajistí toto partnerství zážitek, na který jsou u dané letecké společnosti zvyklí. Pokud si zákazníci Emirates zakoupí letenku během jedné rezervace v rámci codesharových služeb, obdrží na palubě flydubai bezplatné menu a budou moci uplatnit i zavazadlové limity platné pro Emirates, a to jak v byznysové, tak v ekonomické třídě. Propojení společností v dubajském leteckém uzlu zajistí hladký přestup a díky novému partnerství se zkrátí jeho minimální doba mezi Terminálem 3 (domovský terminál Emirates) a 2 (domovský terminál flydubai) na 120 minut.

Emirates a flydubai

Codesharové destinace v rámci partnerství Emirates a flydubai

Město Země
Asmara Eritrea
Bělehrad Srbsko
Kyjev Žuljany Ukrajina
Džuba Jižní Súdán
Krasnodar Rusko
Samara Rusko
Kazaň Rusko
Miněralnyje Vody Rusko
Oděsa Ukrajina
Praha Česká republika
Rostov na Donu Rusko
Sarajevo Bosna a Hercegovina
Skopje Makedonie
Sofie Bulharsko
Tbilisi Gruzie
Kuvajt Kuvajt
Baku Ázerbájdžán
Lakhnaú Indie
Ahváz Írán
Bandar Abbás Írán
Isfahán Írán
Lár Írán
Šíráz Írán
Nadžaf Irák
Biškek Kyrgyzstán
Maskat Omán
Salalah Omán
Jekatěrinburg Rusko
Bukurešť Rumunsko

Tematicky související články

One Response to “Společnosti Emirates a flydubai představují první codesharové lety”

  1. 1
    Karel Složil Says:

    Přijde mi zvláštní, že tam nezařadili BTS. Třeba na PRG to pro EK znamená “jen” faktické zvýšení frekvence a nabídky sedačkové kapacity. Ale v případě BTS by to byl vstup na nový trh. Tady to věčné přehlížení BTS mi přijde smutné… chápu, že VIE je pár minut, ale i tak…

Leave a Reply