Pilotinfo

Bell Helicopter Praha získala certifikaci ruského Úřadu pro civilní letectví

Přidáno: 06. Říjen 2015Autor:

Bell Helicopter, dceřiná společnost Textron Inc., oznámila, že centrum pro zákaznické služby a dodávku Bell Helicopter Praha získalo certifikaci ruského Úřadu pro civilní letectví (CAA) k provádění údržby letadel s ruskou registrací. „Je to důležitý milník pro Bell Helicopter Praha,“ řekl Michael Reagan, ředitel globálních služeb Bell Helicopter, a dodal: „Zavázali jsme se k posílení služeb pro naše ruské zákazníky. Nová certifikace jim poskytne jednoduchý přístup k zákaznické podpoře v regionu.“

Bell Helicopter Praha je regionální centrum společnosti pro zákaznické služby, dodávku a poprodejní servis, které reaguje na potřeby evropské a ruské zákaznické základny Bell Helicopter. Bell Helicopter Praha neustále investuje do své centrály a týmu, a snaží se svým zákazníkům nabídnout ty nejkvalitnější služby.

Bell Praha

Centrála Bell Helicopter v Praze disponuje servisní sítí po celé Evropě a je důležitou podporou celé společnosti. Ze svého dodavatelského centra v Amsterdamu, které nedávno oslavilo 40. výročí, poskytuje Bell Helicopter zákaznickou podporu ve více než 50 zemích v Evropě, Rusku, na Středním východě a v Africe. Ve svém centru pro opravu rotorových listů Rotor Blades, Ltd. v anglickém Warminsteru poskytuje společnost služby regionálním zákazníkům, a má také 15 autorizovaných zákaznických servisních center v Evropě a Rusku, kde probíhá údržba, opravy a generální opravy letadel Bell Helicopter.

Bell Helicopter disponuje velkou sítí zákaznické podpory s více než stovkou autorizovaných zákaznických center ve 34 zemích. V průzkumu produktové podpory mezi výrobci vrtulníků provedeném časopisem Professional Pilot Magazine byla společnost Bell Helicopter zákazníky ohodnocena jako nejlepší již jedenadvacet let po sobě. Společnost také získala nejvyšší ocenění ve vůbec prvním obsáhlém průzkumu mezi výrobci vrtulníků provedeném magazínem Vertical. Bell Helicopter má tým všude, kde působí její zákazníci, díky čemuž jim může rychleji poskytnout servis a podporu. Společnost tak nabízí zákazníkům přístup k jednoduše dostupným zdrojům a znalost provozního prostředí i jejich potřeb.

Bell 407GX

Tematicky související články

Leave a Reply