Pilotinfo

Bell spustil program rozšířené konektivity pro zákazníky komerčních vrtulníků

Přidáno: 04. Červen 2020Autor:

Bell Textron, představil komplexní program pro zákazníky svých nových komerčních vrtulníků Bell, včetně Bell 505, Bell 407GXi, Bell 429 a SUBARU Bell 412EPX. Bell ke každému novému nákupu uvedených strojů připojí roční předplatné balíčků databáze Garmin® OnePak™ a aplikace Garmin Pilot™. Nástroj Database Concierge usnadňuje správu databází tím, že prostřednictvím mobilního zařízení s aplikací Garmin Pilot zajišťuje automaticky bezdrátový přenos informací z databází do avioniky letounu.

Bell 407GX

Již dříve v tomto roce oznámil Bell investici do nových avionických souprav v celém našem portfoliu pro komerční sektor. Nový program představuje další krok k tomu, abychom našim operátorům dodávali technologicky nejmodernější vrtulníky,“ řekla Susan Griffin, výkonná viceprezidentka pro komerční sektor ve společnosti Bell. „Chceme i nadále poskytovat operátorům přidanou hodnotu a pilotům co nejúplnější informace, které potřebují k létání. Proto nás těší, že můžeme rozšířit svou nabídku zákazníkům o databázi OnePak společnosti Garmin a řešení Garmin Pilot Electronic Flight Bag (EFB).“

OnePak od společnosti Garmin je schopen s využitím volitelné multimediální karty Flight Stream 510 bezdrátově přenášet letecké databáze z aplikace Garmin Pilot na mobilním zařízení Apple do avioniky v kokpitu. Databáze OnePak lze také stáhnout z webu flyGarmin®. Předplatné Garmin OnePak zahrnuje navigační databázi Garmin (Heli), frekvenční databázi, základní mapu, adresář letišť, Garmin FliteCharts®, traťové mapy pro lety IFR, VFR sekční diagramy, terén/překážky a SafeTaxi®.

Garmin OnePak navíc obsahuje aplikaci Garmin Pilot s funkcemi elektronické tašky pro piloty, které se jednoduše integrují do kokpitu. Garmin Pilot zahrnuje interaktivní mapy, systém hlášení meteorologických informací, syntetické vidění, dokumenty, vyplňování letových plánů a plnohodnotnou navigaci na dálku s FliteCharts a SafeTaxi.

Garmin OnePak je v současné době k dispozici pro všechny operátory v Severní a Jižní Americe.

Bell 505 Jet Ranger X kokpit

 

Štítky: , ,

Tematicky související články

Leave a Reply