Pilotinfo

V sobotu 9. září pořádá Latecoere v Praze Den otevřených dveří

Přidáno: 28. Srpen 2017Autor:

Pokud vás zajímá jak vypadá zázemí jednoho z nejvýznamnějších výrobců dveří do dopravních letadel na světě? Co všechno montáž dveří do airbusů, boeingů či embraerů obnáší? Na to a mnoho dalšího se zájemci mohou těšit během 4. ročníku Dne otevřených dveří, který se uskuteční v pražských Letňanech v pobočce nadnárodní společnosti Latecoere. Ta se stala pokračovatelem společnosti Letov a dnes patří do významné francouzské skupiny Latecoere Group. Areál společnosti Latecoere a jednotlivé části provozu budou veřejnosti otevřeny 9. září 2017 od 11 do 16 hodin.

Návštěvníci tak získají možnost nahlédnout do unikátní letecké výroby a dozvědět se, jaká je cesta od kostky hliníku po finální výrobek, tedy dveře pro velká dopravní letadla. Projdou si moderní výrobní prostory, kde se seznámí nejen s technologií obrábění a povrchovou ochranou, ale i kompozitní výrobou a montážemi.

Montáže dveří Latecoere Letov

Připravena bude zábava pro celou rodinu, tedy tu část, která nemá letadla na prvním místě. Děti potěší skákací hrady, obří nafukovací skluzavka, malování na obličej nebo vystoupení kouzelníka Richarda Nedvěda. Zajištěno bude také bohaté občerstvení a na pódiu se vystřídá hned několik hudebních hvězd českého šoubyznysu.

Latecoere den otevřených dveří Praha 2017

Tematicky související články

Leave a Reply