Pilotinfo

Emirates nabízí zvýhodněné ceny letenek do byznys třídy

Přidáno: 06. Říjen 2016Autor:

Společnost Emirates oznámila zavedení slevy za včasnou rezervaci letenek do byznys třídy, což umožní zákazníkům cestovat po světě komfortněji a současně výrazně ušetřit. Novou nabídku je možné využít již nyní na všechny lety s Emirates do všech destinací, a má celoroční platnost. Tyto příznivější sazby otevírají většímu množství pasažérů možnost cestovat v byznys třídě společnosti Emirates. Taková forma cestování je kromě vyššího pohodlí a nejrůznějších palubních služeb doplněno i o arsenál bezplatného servisu, který byznys třída nabízí. Mezi ně patří doprava z i na letiště automobilem s řidičem, přístup do letištních salónků společnosti Emirates, možnost cestovat se zavazadlem o celkové hmotnosti 40 kg, sada kosmetiky Bvlgari na nočních letech a také sbírání letových mil s Emirates Skywards, oceňovaného věrnostního programu aerolinek.

Výše slevy je závislá na tom, v jakém časovém předstihu jsou letenky zakoupeny: zda 30 až 59 dní před odletem, 60 až 89 dní nebo 90 a více. Poskytnutá sleva se také může lišit v závislosti na cílové destinaci letu, zákazníci mají šanci ušetřit až 35 600 Kč. Nová nabídka letů z Prahy v byznys třídě například do Dubaje začíná na 47 190 Kč, do dalekého Sydney nebo Johannesburgu lze letět od 96 490 Kč nebo 67 190 Kč. Blyštivá města na Dálném východě mohou cestovatelé navštívit díky pohodlnému letu v plně polohovatelných sedačkách od 52 990 Kč do Hong Kongu, letenky do Šanghaje začínají na 54 190 Kč a do Tchaj-pej se lze podívat od 64 490 Kč.

Všechny výše uvedené ceny jsou pro zpáteční lety v byznys třídě pro jednu osobu a zahrnují veškeré poplatky. Speciální nabídky je možné dohodnout v rámci platných přepravních podmínek individuálně. Letenky je možné rezervovat on-line na www.emirates.cz, telefonicky na 239 016 320 nebo prostřednictvím cestovních kanceláří. Cestovní kanceláře však mohou účtovat různé poplatky za jednotlivé služby.

dopravní letadlo

Tematicky související články

Leave a Reply