Pilotinfo

Emirates navyšuje počty letů do USA a opět nabírá nové zaměstnance

Přidáno: 22. Září 2021Autor:

Letecká společnost Emirates zahájila globální nábor nových zaměstnanců na podporu plánovaného navýšení leteckých operací. Společnost hledá tři tisíce nových členů palubního personálu a pět set zaměstnanců pro posílení personálu na letišti, kteří by se měli připojit k dubajské centrále během následujících šesti měsíců.

Nabízené pozice jsou určeny pro práci v Dubaji a představují skvělou příležitost pro ty, kteří hledají přátelské a energické pracovní prostřední orientované na služby a zákazníky a pro zájemce, kteří se touží stát globálními ambasadory společnosti Emirates. Kandidáti na tyto pozice, tedy člena palubního personálu a agenta letiště, mohou získat více informací o požadavcích na konkrétní pozice a zadat svoji žádost na www.emiratesgroupcareers.com.

Emirates postupně obnovuje své operace v návaznosti na rozvolňující se cestovní omezení po celém světě a v posledních měsících také opět povolává do služby piloty, palubní personál a další provozní zaměstnance, jejichž činnost byla utlumena v minulém roce v důsledku pandemie, kdy došlo k omezení leteckých služeb.

Společnost aktuálně létá do více než 120 destinací, což představuje 90 % její letecké sítě před vypuknutím pandemie. Do konce roku plánuje Emirates obnovit 70 % své kapacity, včetně návratu dalších letounů A380 do aktivní služby.

personál emirates letušky

Emirates navyšuje počty letů do USA

Emirates od října navýší počet letů do vybraných amerických destinací. Letecká společnost tímto krokem reaguje na rostoucí poptávku ze strany zákazníků, která narůstá díky silnější důvěře v cestování a stejně tak dochází k postupnému rozvolňování cestovních omezení.

Říjnové lety: Od října bude Emirates provozovat 78 letů týdně do 12 destinací v USA. Konkrétně se jedná o navýšení týdenních letů z původních čtyř na pět do Bostonu, Dallasu, New Yorku, San Francisca, Seattlu a Washingtonu DC. Dojde také k nárůstu letů do New Yorku z původních 18 na 19 týdně, včetně spojů mezi Milánem a New Yorkem.

Emirates se již také podařilo obnovit denní provoz letů na úroveň před vypuknutím pandemie do Chicaga, Los Angeles a na trasách Athény – Newark a Milán – New York.

Vlajková loď společnosti A380, která je mezi zákazníci vždy velmi oblíbená, bude od října nasazena na linkách do USA a létat 24krát týdně (12 letů na letiště JFK, 7 letů do LAX a 5 letů do IAD).

Emirates Airbusy A380

Zimní sezóna: Letecká společnost plánuje během zimní sezóny navýšit své kapacity podle poptávky zákazníků a cestovních trendů. Na začátku prosince by mělo být obnoveno více než 90 % všech letových frekvencí do USA a přidány lety do vybraných destinací, včetně Bostonu, Dallasu, Houstonu, San Franciska, Seattlu a Washingtonu DC, a navíc se zdvojnásobí počet letů do New Yorku.

Zákazníci z USA budou mít od listopadu také více možností pro využití služeb Airbusu A380, který bude obsluhovat 35 letů týdně. Tento letoun bude od 31. října také k dispozici na trase mezi Milánem a New Yorkem, který bude do této americké metropole létat třikrát týdně. Kromě Los Angeles, New Yorku a Washingtonu DC bude tento letoun od prosince 2021 denně létat také do San Francisca.

Díky tomuto rozšíření leteckých spojů mají zákazníci Emirates, kteří cestují nejen na dovolenou, ale také za prací či rodinou a přáteli, možnost vycestovat do více destinací. Stejně tak dohoda mezi Emirates a JetBlue o sdílených letech umožňuje zákazníkům využít bezproblémové spojení do více než 63 destinací v USA a více než 100 destinací je dostupných díky mezilinkové dohodě mezi Emirates a Alaska Airlines.

Nový palubní salónek Airbus A380 Emirates

Tematicky související články

Leave a Reply