Pilotinfo

Na konci července obnoví své lety do Prahy airBaltic

Přidáno: 11. Červen 2020Autor:

Lotyšská letecká společnost airBaltic plánuje obnovit 27. července 2020 přímé lety z Prahy do Rigy. Lety budou operovány pětkrát týdně letadly typu Airbus A220-300.

Martin Gauss, CEO společnosti airBaltic, uvedl: „Bezpečnost a zdraví našich cestujících je naší nejvyšší prioritou. Zavedli jsme přísná bezpečnostní opatření a celé obnovení leteckého provozu se řídí doporučeními všech úřadů. Všichni cestující na palubách letadel společnosti airBaltic obdrží zdarma sadu základních ochranných pomůcek, která obsahuje roušku a dezinfekční ubrousky.“

Společnost airBaltic úzce spolupracuje s příslušnými úřady a průběžně sleduje aktuální situaci. Je také připravena pružně reagovat na změny a v případě potřeby upravovat letový řád. Cestujícím se důrazně doporučuje, aby si před každou cestou ověřili opatření na letištích a aktuální pravidla pro cestování na oficiálních webových stránkách nebo na místních ambasádách. Podmínky se rychle mění a v každé zemi se liší, proto by se cestující měli vždy ujistit, že mají nejaktuálnější informace, aby jejich cesta proběhla hladce bez jakýchkoli problémů.

Kompletní letový řád i letenky jsou k dispozici na webových stránkách společnosti www.airbaltic.com. Zároveň je k dispozici časově omezená nabídka vztahující se na všechny nově rezervované lety společnosti airBaltic provedené do 30. června 2020. Ta cestujícím nabízí možnost změny data bez úhrady manipulačního poplatku. Změna data smí být provedena pouze jednou.

Airbus A220-300 airBaltic Latvia livery letiště Praha Ruzyně

Tematicky související články

Leave a Reply