Pilotinfo

Společnost airBaltic obnovuje lety mezi Prahou a Rigou

Přidáno: 07. Září 2020Autor:

Lotyšská letecká společnost airBaltic oznámila, že od dnešního dne obnovuje lety mezi Rigou a devíti dalšími destinacemi. AirBaltic nyní spojuje lotyšské hlavní město Rigu s 35 letišti po celé Evropě.

Martin Gauss, generální ředitel společnosti airBaltic ocenil přístup lotyšské vlády pro obnovení provozu: „Vítáme rozhodnutí vlády zmírnit platná cestovní omezení při zachování bezpečnosti a ochrany zdraví veřejnosti jako hlavní priority. Umožňuje nám obnovit řadu dalších linek, které jsou zásadní pro propojení Lotyšska a pobaltských států. “

Společnost AirBaltic od dnešního dne obnovila lety z Rigy do Amsterdamu, Bruselu, Dublinu, Göteborgu, Lisabonu, Prahy, Reykjavíku, Vídně a Curychu.

Společnost AirBaltic v současné době létá přímo z Rigy, Tallinnu a Vilniusu do různých evropských obchodních uzlů a oblíbených rekreačních destinací. Kompletní plán letů airBaltic najdete na domovské stránce společnosti na adrese www.airbaltic.com.

Společnost airBaltic v souvislosti s epidemií čínské chřipky zavedla přísná zdravotní opatření a nový letový provoz se řídí doporučeními orgánů. Všichni cestující na palubách letadel airBaltic jsou vybaveny bezplatnou soupravou základní péče, která se skládá z ochranné obličejové masky a dezinfekčních ubrousků.

Cestujícím se důrazně doporučuje, aby si před cestou zkontrolovali cestovní předpisy a omezení na letišti na oficiálních webových stránkách nebo na místních ambasádách. Předpisy se rychle mění a v jednotlivých zemích se liší, proto se vždy ujistěte, že máte k dispozici nejnovější informace, které vám usnadní, respektive vůbec umožní vaši cestu.

airBaltic

Tematicky související články

Leave a Reply