Pilotinfo

Počet letů mezi Prahou a Dubají se rozšiřuje

Přidáno: 15. Prosinec 2020Autor:

Zatímco Evropa se opět propadá do trudné nálady ve spojení s pandemií čínské chřipky, Dubaj vítá turisty z celého světa. Nejsme epidemiologové, takže těžko říct v čem šejkové své emiráty řídí lépe než početný byrokratický aparát v Bruselu a v jednotlivých členských zemích, nicméně faktem zůstává, že Spojené Arabské Emiráty jsou od léta letošního roku oázou klidu. Minimálně pokud jde o zvládání epidemie. Emiráty zaměřené na turistický ruch, v čele s Dubají, jsou otevřené celému světu. A je to znát i na obsazenosti letů, které dosud zajišťovala pouze společnost Emirates.

Letiště Praha Ruzyně flydubai Boeing B737

Nyní se přidává také letecká společnost flydubai, která obnoví od středy 23. prosince 2020 svou pravidelnou linku do Dubaje. Do Dubaje mohou cestující na palubě flydubai letět z Prahy až dvakrát týdně, a to vždy v úterý a sobotu. Na přímé lety bude dopravce nasazovat letadla typu Boeing 737.

Emirates aktuálně létají ve středu, pátek a v neděli. Ve spojení aktuálně ohlášeného návratu flydubai, tak do jednoho z velkých světových leteckých hubů bude z Prahy fungovat přímé spojení šest dnů v týdnu.

Boeing 737 MAX 8 flydubai

Tematicky související články

Leave a Reply