Pilotinfo

Air France představila novou třídu pro své 777-333

Přidáno: 20. Květen 2014Autor:

Společnost Air France od září 2014 bude průběžně nabízet čtyři samostatná exkluzivní „apartmá“na dálkových letech ve svých 19 letounech Boeing 777-333. Vytvořením nové, nejluxusnější třídy La Première završuje společnost projekt orientující se na vylepšení všech cestovních tříd, do kterého investovala celkem 500 milionů eur. Reaguje tak na rostoucí zájem trhu o pohodlí a luxus na dálkových letech.

„Nové apartmá La Première je ze všech našich nových produktů a služeb nejlepším příkladem toho, jak se nám daří plnit závazek poskytovat excelentní služby a dát cestujícím zážitek z cestování po francouzsku,“ říká Frédéric Gagey, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Air France a dodává: „Ilustruje také naše celosvětové ambice a záměr vrátit se zpět na vrchol,“ dodává Frédéric Gagey.

Pohoda, relaxace a klid jdou ruku v ruce a dopřávají výjimečný požitek z cestování. Pasažér se bude po nástupu na palubu okamžitě cítit jako doma. Velké sedadlo se přizpůsobí jakékoli konstituci a umožní dokonalý odpočinek a relaxaci. Každý cestující má k dispozici 24-palcovou (61 cm) dotykovou HD obrazovkupatřící k největším displejům, které kdy byly použity na palubě letadla.

Air France třída La Première 2

Postel jako v nejlepších hotelech

Stejně jako kdybyste noc trávili v paláci, apartmá La Première nabízí zcela exkluzivní zážitek. Sedadlo se v okamžiku promění na plnohodnotné rovné lůžko dlouhé přes dva metry. Opěrky rukou lze zcela sejmout a lůžko tak nabízí se šířkou 77 cm dostatek prostoru. Když se chce cestující uložit ke spánku, členové posádky na sedadlo umístí matraci zajišťující bezvadné pohodlí. Host pak dostane nadýchaný polštář a přikrývku Sofitel My Bed®. Polštář je v povlaku z jemné bavlny a jeho měkkost zaručuje dobré spaní.

Air France třída La Première 3

Otevřené nebo zcela privátní „apartmá“ – dopřejte si luxus volby

Společnost Air France vybavila každé z „apartmá“ závěsem se zapínáním koženými pásky. Je to jedinečný a odvážný koncept, který nechává na cestujících, zda se rozhodnou pro úplné nebo částečné soukromí. „Apartmá“ La Première se tak stává prostorným místem, kde se každý z hostů může těšit ze soukromí a tří metrů čtverečných prostoru. O „apartmá“ se můžete podělit se spolucestujícím. Naproti sedačce je umístěno pohodlné sedátko, cestující si tak může pozvat hosta k večeři nebo si s ním prostě jen povídat. Apartmá se pak stává obývacím pokojem, restaurací nebo pracovnou. Prostor se proměňuje přesně dle přání klienta.

Air France třída La Première 2

V duchu designérských tradic

Společnost Air France se snaží pokračovat v to nejlepším z francouzské elegance, což se projevuje i v jejím výběru tkanin a materiálů zajišťujících absolutní pohodlí. Stěny kabiny s „koženým“ vzhledem vytvářejí útulnou atmosféru. Vysoce kvalitní kůže byla použita i na opěrky hlavy a paží. Sedadlo je potažené hustě tkaným měkkým tvídem, což celku dodává dotek elegance. Různé odkládací prostory jsou vypolstrovány semišem. Díky šití i střídmému použití dřeva a kovu představuje tento apartmán vrchol propracovanosti, která zachází až do nejmenších detailů.

Základní informace o třídě La Première

 • V 19 letounech 777-300 bude instalováno 76 těchto sedaček;
 • Exkluzivní kabina se 4 apartmá;
 • Jedinečný koncept soukromí – každé z apartmá je vybaveno závěsem a mobilní stěnou, které se dají upravovat podle potřeby;
 • Přímý přístup do hlavní uličky;
 • Na vybavení apartmá byly použity nejlepší materiály – kůže, tkané textilie či semiš;
 • Prostorné, ergonomicky tvarované sedadlo s integrovanou podporou bederní páteře;
 • Velké, zcela rovné lůžko;
 • Optimální pohodlí při spánku zajistí matrace, polštář a teplá přikrývka;
 • Boční stěna s integrovanými úložnými prostory a soukromá šatní skříň;
 • Velký stůl a křeslo, můžete si tak během letu pozvat návštěvu;
 • Ihned po nástupu na palubu je hostům nabídnut pléd a polštář;
 • 24-palcová High Definition obrazovka s dálkovým dotykovým ovládáním;
 • Vypínačem ovládaná okenní stínítka;
 • Doplňky, díky kterým se může cestující cítit jako doma: noční lampička, polštář či pléd

Tematicky související články

Leave a Reply