Pilotinfo

Další Airbus A 380 Emirates ve speciálním zbarvení

Přidáno: 28. Listopad 2019Autor:

Společnost Emirates která pravidelně připravuje různé tématické zbarvení svých letounů, nyní představila ve svém technologickém středisku letoun Airbus A380 s tematickou livrejí u příležitosti „Roku tolerance“. Stroj historicky poprvé vzlétne dne 29. listopadu a bude možné jej sledovat na různých místech Spojených arabských emirátů. Design letounu oslaví diverzitu a multikulturní komunity domovské země aerolinek. Během následujícího roku pak navštíví více než 50 destinací Emirates.

Designu letounu „Rok tolerance“ dominuje vyobrazení lidí z různých kultur a prostředí držících se za ruce, kteří tak předávají poselství solidarity a tolerance kultur. Barevné ilustrace zdobí obě strany letadla, které po své páteční premiéře odstartuje misi po více než padesáti destinacích Emirates. Následujících dvanáct měsíců tak bude šířit vizi vzájemného respektu a toleranci kdekoliv letoun přistane.

V pátek 29. listopadu budou mít obyvatelé Spojených arabských emirátů příležitost letoun „Rok tolerance“ spatřit na vlastní oči. Poletí totiž v nízkých nadmořských výškách a díky tomu bude snadno pozorovatelný i ze země na různých místech SAE. Od pobřeží Um Al Quwain letadlo poletí v předpokládaném čase 11:45. Na území Ras Al Khaimah se bude nacházet přibližně v 11:55 a pak okolo 12:05 ve Fujairah. Stroj může být spatřen také v Al Ain, u pobřeží Abú Dhabí, kolem 12:25. Stejně tak jako na Sharjah a Ajman Corniche v 12:35 a 12:45. Následně letoun poletí podél pobřeží Dubaje a přistane zpět na DXB v odhadovaném tamním čase 13:00.

Emirates Year of Tolerance Airbus A380

Tematicky související články

Leave a Reply