Pilotinfo

Ryanair v sobotu spustil novou linku z Prahy do Varšavy

Přidáno: 19. Červenec 2021Autor:

Letecká společnost Ryanair v sobotu zahájila provoz nového leteckého spojení z Prahy – Ruzyně na letiště Varšaa – Modlin. Linka bude dostupná dvakrát týdně v rámci letového řádu obnovy spojení Ryanair z Prahy pro léto 2021. Ten nabízí více než 100 letů týdně do 30 destinací.

Letový řád obnovy spojení Ryanair z Prahy pro léto 2021 nabízí více než 100 letů operovaných na týdenní bázi, celkem 30 linek, jedno nové spojení do Varšavy, na letiště Modlin. Dále také lety do populárních evropských prázdninových destinací včetně Bari, Korfu, Malagy, Palmy de Mallorca, Rhodosu a Zadaru a víkendové pobyty v Bruselu, Kodani, Londýně, Milánu a Římě.

Čeští klienti si již nyní mohou rezervovat letní dovolenou za ještě nižší ceny (s garancí nulových poplatků za změnu letenky v případě změny plánů). K oslavě zavedení nové linky zahajuje společnost Ryanair prodej míst v letadlech na 549,- Kč pro cesty do října 2021. Letenky lze koupit do nedělní půlnoci 18. července na webových stránkách společnosti www.Ryanair.com.

„Jsme rádi, že můžeme oslavit náš první let na lince z Prahy do Varšavy, na letiště Modlin, kterou budeme provozovat dvakrát týdně,“ říká Olga Pawlonka, manažerka společnosti Ryanair pro prodej a marketing ve střední a východní Evropě a na Balkáně.

Boeing 737 Ryanair Praha Varšava

Tematicky související články

Leave a Reply