Pilotinfo

Pardubice mají další letecké spojení, tentokrát do španělského Alicante

Přidáno: 14. Listopad 2017Autor:

Společnost Ryanair dnes představila novou linku ve své síti. Z letiště Pardubice bude léta do španělského Alicante, a to dvakrát týdně od března 2018, jako součást letního letového řádu. Spoje z Pardubic na španělské pobřeží budou létat vždy v pondělí a ve čtvrtek v 18:55 resp. ve 20:20.

Na počest této události, uvolňuje Ryanair místa na lince z Pardubic do Alicante k prodeji za cenu od 812 Kč, pro cesty uskutečněné v březnu 2018. Letenky za tuto cenu je možné zakoupit do pondělní půlnoci (20. listopadu 2017). Po zářijovém zahájení provozu na lince Pardubice – Londýn Stansted se jedná o druhou linku tohoto dopravce z pardubického letiště. První let je plánován na pondělí 26. března 2018. Tento inaugurační let bude odbaven v novém terminálu, který je právě dokončován.

Olga Pawlonka, manažerka Ryanairu pro prodej a marketing pro střední Evropu k tomu řekla Jsme velice potěšeni, že můžeme oznámit zahájení nové linky Pardubice – Alicante, která bude operována od března 2018 dvakrát týdně. Na počest této události uvolňujeme do prodeje letenky od 812 Kč pro březnové lety, které je možno rezervovat do pondělní půlnoci (20. listopadu). A protože místa za tyto úžasně nízké ceny budou velice rychle vyprodána, zákazníci by měli ihned navštívit naše webové stránky www.ryanair.com a tím si zajistit, že o tuto příležitost nepřijdou.“

 Hana Šmejkalová, ředitelka letiště a místopředseda představenstva EBA, a.s. pak nové spojení také okomentovala  “Toto oznámení nové destinace je pro letiště Pardubice velkým potěšením, stejně jako je skvělou zprávou pro všechny naše současné i budoucí klienty. Mám z naší rozvíjející se spolupráce s Ryanairem velkou radost.”

Boeing 737-800  Ryanair letiště Pardubice

Tematicky související články

Leave a Reply